Всеукраїнська мережа фахівців і практиків
з регіонального та місцевого розвитку

Послуги в регіонах

Вибір редакції

Як пройти відбір та стати учасником мережі РЕГІОНЕТ

Читати повністю

Короткі рекомендації про те, як взяти участь у відборі до РЕГІОНЕТ і стати учасником мережі

Матеріали базового навчання - відтепер у вільному доступі!

Читати повністю

Матеріали базового навчання для кандидатів на участь у РЕГІОНЕТ викладено на порталі мережі у вільному доступі

Відеозаписи заходів РЕГІОНЕТ та партнерів мережі

Читати повністю

Відеозаписи, зроблені мережею РЕГІОНЕТ: власні заходи та заходи партнерів мережі

Партнери

 
 
  • УАРОР

    Українська асоціація районних та обласних рад

  • АМУ

    Асоціація міст України

  • ВАССР

    Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

  • Мінрегіон

    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

  • komsamovr

    Секретаріат Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України

  • www.narda.org.ua

    Асоціація агенцій регіонального розвитку України

  • www.coe.kiev.ua

    Офіс Ради Європи в Україні

  • DESPRO

    Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

  • ІГС

    Інститут громадянського суспільства

  • АММУ

    Асоціація малих міст України

  • НАДУ

    Національна академія державного управління при Президентові України

  • Відродження

    Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

  • УНЦПД

    Український незалежний центр політичних досліджень

  • ЦППР

    Центр політико-правових реформ

  • Мережа центрів

    Громадська спілка "Мережа Центрів правової інформації та консультацій"

  • НАСДСУ

    Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

  • Ресурсний центр

    Центр управління знаннями «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку»

Де отримати допомогу у підготовці проекту?

31.07.2017

Перед тим, як звернутися по допомогу, ми рекомендуємо, в першу чергу, уважно вивчити Постанову КМУ № 827, Державні програми регіонального розвитку, що встановлюють тематичні напрямки конкурсу, та інші конкурсні документи, зокрема форму заявки, критерії оцінки тощо. Відповіді на більшість ваших питань містяться саме в цих документах.

Потенційні подавачі проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок секторальної бюджетної підтримки ЄС, мають можливість отримати консультацію та відповіді на питання безпосередньо в Мінрегіоні за телефоном у Києві (044) 278 49 52 або електронною поштою ProkopenkoHP@minregion.gov.ua.

Радники з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми "U-LEAD з Європою" також надають потенційним заявникам поради та різноманітну підтримку у підготовці проектних заявок.

Радники працюють у режимі довідкової служби у робочий час та надають короткі консультації щодо загальних питань розробки проектів, відповідності проектних ідей, вибору бачення проекту, тощо. Одержати інформацію можна за телефоном (044) 581 38 41 або (098) 969 01 81, а також електронною поштою sektoralka@gmail.com. Будь ласка, не забувайте вказати в електронному листі своє ім’я та прізвище, посаду та номер телефону, за яким з вами можна зв’язатися.

Отримати загальну інформація про методику роботи над проектними ідеями та проектами, серед іншого, можна у

Посібнику з розробки проектів,

підготовленому радниками з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми "U-LEAD з Європою". Більш специфічні вимоги та рекомендації щодо конкурсу в рамках секторальної бюджетної підтримки ЄС ви знайдете у відео-роликах експертів Програми.

Потенційні подавачі проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок секторальної бюджетної підтримки ЄС, також мають можливість отримати більш змістовні індивідуальні консультації та рекомендації радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми "U-LEAD з Європою" щодо методики розробки проектів, відповідності пропонованих тем та програм регіонального розвитку, визначення та формулювання цілей та очікуваних результатів проекту, відповідності заходів проекту обраним цілям і результатам, розрахунку бюджету згідно встановлених заходів тощо. Для запису на таку консультацію, будь ласка, натисніть кнопку

Запис на консультацію

заповніть форму та вкажіть бажану дату та час консультації, а також формат (в офісі Програми, за телефоном, скайпом або в іншому варіанті). Ви можете одночасно завантажити ваші розробки, які ви хотіли б обговорити під час консультації.

Наполегливо рекомендуємо брати поглиблену індивідуальну консультацію після того, як ви вже опрацювали певною мірою свій проект і маєте матеріали для змістовного обговорення.

ЗАУВАЖТЕ! Консультації радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми "U-LEAD з Європою" є фаховою підтримкою, що ґрунтується на експертних знаннях та досвіді впровадження проектів регіонального розвитку. Консультації мають на меті покращення якості проектів, зокрема з точки зору стратегічного бачення, планування та проектного менеджменту. Проте, в жодному разі отримання консультації і втілення рекомендацій радників не можуть розглядатися як такі, що безпосередньо впливають на процес прийняття рішень про відбір проектів та гарантують отримання фінансування в рамках конкурсу!